img Метро Мінська, проспект Тимошенко 21 к1 img info@smartplazaobolon.com.ua
img img

Про комплекс

SMART PLAZA OBOLON представляє на ринку Києва новий формат багатофункціонального житлового комплексу, створеного відповідно до сучасних тенденцій світової міської архітектури. Прототипами серії проектів SMART PLAZA є такі комплекси як Zorlu в Стамбулі і Tokyo Midtown в Токіо.

Інфраструктура

Учасники проекту

Професіоналізм і надійність кожного з учасників проекту підтверджені успішною реалізацією відомого київського ЖК на проспекті, Тимошенко 21к1 - SMART PLAZA OBOLON.

Керуюча компанія
Головним напрямком
діяльності
A Development є повний цикл розвитку проектів житлової нерухомості, а також об’єктів комерційної та соціальної інфраструктури в житлових комплексах європейського рівня. На швидко зростаючому ринку нерухомості Києва компанія пропонує найактуальніше, модне і затребуване житло. Житлові комплекси зразка Smart Plaza випереджають час, це трендсеттери ринку нерухомості, призначення яких підвищити якість життя і встановити новий стандарт інфраструктури – «все під рукою».Пріоритети та соціальна відповідальність A Development:- розвиток європейської столиці;- поліпшення якості життя городян;

– реалізація новітніх архітектурних концепцій;

– формування довіри до українських забудовників;

– рішення проблемного питання столичних «довгобудів».

Інвестор проекту – компанія UDP

Компанія UDP – інвестиційно-девелоперська компанія, лідер будівельного ринку України. З 2002 року UDP здійснює управління проектами нерухомості і забезпечує повний цикл їх розвитку. На даний момент в проектному портфелі UDP – 9 проектів загальною площею більше 3 000 000 кв. м

Земельний актив компанії складає близько 1 000 га.

UDP будує унікальне, інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси, торгові центри, що відповідають вимогам сучасності.

Проекти UDP: в Києві – житловий квартал «Новопечерські Липки», житловий комплекс «Паркове місто», житловий комплекс «Бульвар Фонтанів», багатофункціональний житловий комплекс RiverStone, торгово-розважальний центр Ocean Plaza. Житловий комплекс від UDP – це надійні технології будівництва і 100% гарантія здачі об’єкта в строк.