img Метро Мінська, проспект Тимошенко 21 к1 img info@smartplazaobolon.com.ua
1

Одним довгобудом в Києві стане менше

Демонтажні роботи на занедбаній ділянці біля метро «Мінська» викликали інтерес у жителів сусідніх будинків, ошуканих раніше інвесторів і тих, хто бажає купити квартиру на Оболоні.

Як стало відомо Domik.ua, в четвертому кварталі 2016 року відновилося будівництво багатоповерхового будинку на станції метро «Мінська». За недобудовану чергу житлового комплексу «Пасаж» взялася девелоперська компанія «UDP». До відома, будівництво п’ятого будинку на 25 поверхів було припинено в 2008 році, коли будівельна компанія «Столиця» розорилася і була ліквідована, не встигнувши закінчити житловий комплекс в масиві Шулявка-КПІ і в масиві Оболонь. Тепер, замість односекційного будівлі, на проспекті Тимошенка, 21 з’явиться сучасний житловий комплекс з власним торгово-розважальним центром «Smart Plaza Obolon».

Крім проекту на Оболоні, в портфелі у компанії реалізований за таким самим принципом і інший не завершений проект компанії «Столиця» – ЖК-реконструкція «Smart Plaza Polytech». Забудовник не забув про попередніх інвесторів, тому в будинках «Smart Plaza Polytech» виділені житлові площі для постраждалих інвесторів. У ЖК «Smart Plaza Obolon» не було необхідності виділяти квартири, тому що раніше недобуд повинен був стати будинком під торгово-офісні приміщення.

Об’єднує ці комплекси і загальна концепція «SMART», яка сильно відрізняється від уже звичного розуміння «смарт-житла».

«SMART LIFE концепція – це зручність, комфорт і багатофункціональність житлового простору, які дає вам ваша квартира. Це означає менше витрачати часу на дорогу куди-небудь, платити менше за експлуатацію тепло- і електроенергії, більш продумана інфраструктура та ін. Це як смартфон, який замінив кнопковий мобільний телефон. І нас дуже засмучує, що зараз на ринку відбувається підміна понять. Смарт-житлом називають квартири маленьких площ, що ніякі переваги для життя, крім маленької вартості покупки, не пропонують. Ви б, назвали старий мобільний «Nokia» 3110 смарт телефоном, тому що він коштує менше, ніж ваш сучасний «Samsung»? Думаю, ви розумієте, що я маю на увазі. SMART – це розумний баланс і нові можливості, які ви отримуєте від використання» – повідомила в ексклюзивному інтерв’ю Ірина Бондар, менеджер ЖК«Smart Plaza Obolon».

Співробітник відділу продажів розповіла, що енергоефективність будинку і квартир реалізована за рахунок використання двокамерних склопакетів з дзеркальним напиленням фірми «Rehau» і «Паритет». Для підтримки температури в приміщенні, зовнішні стіни заповнюють червоною цеглою українського виробництва і будуть утеплювати екологічною мінеральною ватою, марку та товщину якої можна буде незабаром дізнатися у відділі продажів. Для зменшення енергоспоживання на даху будинку змонтують котельню для опалення та нагріву води. У квартирах встановлять сталеві радіатори з терморегулятором і прилади обліку води, електроенергії та опалення.

Всього в комплексі налічується 184 квартири, серед яких представлені планування однокімнатних і двокімнатних.

За порядком в комплексі і на території буде стежити власна експлуатаційна служба. За безпеку відповідатиме цілодобова охорона, камери відеоспостереження, консьєрж-сервіс та карткова система входу.

Підземний паркінг проектом не передбачено, але це питання активно вирішують і незабаром можна буде дізнатися новини в відділі продажів або на офіційному сайті житлового комплексу «Smart Plaza Obolon».

Ірина Бондар повідомила про те, що перш, ніж приступити до реконструкції будівель, була проведена перевірка стану недобудови. Експертиза показала позитивні результати і тепер з офіційною документацією-рішенням можна ознайомитися у відділі продажів комплексу. Після оформлення оренди на землю і розробки концепції, компанія почала реалізовувати новий формат житлового простору.

Особливу увагу компанія-девелопер приділила доступності для майбутніх мешканців усіх необхідних соціально-торгових об’єктів. З цієї причини в ЖК «Smart Plaza Obolon» і «Smart Plaza Polytech» передбачили прибудови у вигляді великих Стилобатних частин, висотою в 4-5 житлових поверхів, усередині яких будуть функціонувати великі торгові центри, а на покрівлі облаштують місця для відпочинку домовласників і їх дітей.

Консультантом по розробці зовнішнього вигляду і особливостей організації торгово-розважальних площ виступила компанія «Urbanexperts», а ексклюзивним брокером нових ТРЦ – компанія «UTG» – українська торгова гільдія (УТГ), яка співпрацює з найбільшими торговими центрами столиці.

У січні 2017 року з’явилася нова інформація про майбутній торгово-розважальний майданчик в ЖК «Smart Plaza Obolon». Як повідомила директор компанії «UTG», Євгенія Локтіонова, загальна площа ТРЦ складе 16-ть, а орендна площа – 12 тисяч кв. м. За її словами, основними орендарями стануть мережевий торговий супермаркет, який займе площу в 3 тисячі кв. м і кілька ресторанів.

Паралельно з будівництвом, ведуться переговори і з іншими великими компаніями, які можуть стати якірними орендарями в новому торгово-розважальному центрі.

Відкриття ТРЦ «Smart Plaza Obolon» заплановано трохи пізніше, ніж завершення будівельних робіт житлової частини комплексу: в I кварталі 2018 року.

Забудовник обіцяє ввести ЖК «Smart Plaza Obolon» в експлуатацію вже в III кварталі 2017 року. На сьогоднішній день, у інвесторів є можливість придбати квартиру в новобудові за цінами забудовника. Вартість квадратного метра в житловому комплексі на Оболоні стартує від $1386 за квадратний метр (для двокімнатних квартир площею від 80 кв. м).